Najlepsze aplikacje na Androida do czytania książek

android

Znalezienie odpowiednich aplikacji do czytania książek elektronicznych (zwanych także eReaderami) może być trudne. Istnieje wiele rodzajów e-booków, mnóstwo formatów plików, którymi można się zajmować, a potem są różne rodzaje książek (powieści, komiksy itp.), Które sprawiają, że całe doświadczenie jest trochę skomplikowane. Jednak dzięki odpowiedniej aplikacji możesz przekształcić dowolny telefon lub tablet w czytnik książek elektronicznych. Nie martw się, możemy Ci pomóc, pokazując najlepsze aplikacje do czytania książek elektronicznych na Androida!

Aldiko Book Reader

androidAldiko Book Reader to jedna ze starszych aplikacji do czytania książek elektronicznych. Jest to również świetna prosta opcja dla tych, którzy jej potrzebują. Obsługuje on zaszyfrowane książki elektroniczne EPUB, PDF i Adobe DRM, a także wsparcie dla książek elektronicznych w wypożyczalniach książek bibliotecznych. Aplikacja zawiera również czysty, choć nieco przestarzały interfejs, opcje dostosowywania, obsługę telefonu i tabletu oraz globalne wyszukiwanie tekstu w książkach. Darmowa wersja zawiera reklamy. Wersja płatna nie. W przeciwnym razie są w zasadzie takie same.

Amazon Kindle

androidAmazon Kindle jest jedną z najbardziej oczywistych aplikacji do czytania książek elektronicznych tak jak jest to oczywiste że najlepszym sposobem grać w kasynie online to poprzez darmowe spiny dla nowych graczy. Ma jeden z największych i najbardziej spójnych sklepów z e-bookami w Internecie. Dodatkowo aplikacja oferuje mnóstwo funkcji do czytania, synchronizację na różnych urządzeniach oraz duży zbiór bezpłatnych książek. Interfejs użytkownika jest pełen reklam. Jednak rzeczywiste czytanie książek jest wolne od takich nonsensów. Istnieją również różne ustawienia dostosowywania podczas czytania. To doskonała opcja dla samej dostępności książek. W razie potrzeby możesz także pobrać książki do użytku offline.

AIReader

alreaderAIReader jest względnie jednym z nowszych programów do czytania książek elektronicznych. Obsługuje również znacznie starsze wersje Androida. To ostatnio staje się coraz rzadsze. Aplikacja obsługuje również najpopularniejsze formaty e-booków, w tym EPUB (bez DRM), RTF, MOBI, PRC i wiele innych. Interfejs zawiera opcje dostosowywania, automatyczne przewijanie, animacje przewracania stron i różne tryby widoku dla Twojej wygody. Aplikacja jest darmowa. Jeśli chcesz, możesz kupić jedną z różnych wersji darowizny. Wynoszą one od 0,99 USD do 9,72 USD.

Bookari

bookariBookari był kiedyś Mantano Reader. Imię się zmieniło. Jednak wciąż jest to jedna z lepszych aplikacji do czytania książek elektronicznych. Posiada funkcję synchronizacji między urządzeniami. Możesz również kupić książki bezpośrednio z usługi. Obsługuje także różne formaty eBooków, w tym EPUB2, PDF i inne. Aplikacja ma nieco inny zestaw funkcji dla każdego innego typu pliku. Interfejs użytkownika jest trochę bardziej zajęty, niż chcielibyśmy zobaczyć. Jednak wszystko inne jest dość solidne. Darmowa wersja zawiera reklamy, podczas gdy wersja pro za 5,49 $ nie.

EBookDroid

EBookDroid jest jedną z lepszych darmowych aplikacji do czytania książek elektronicznych. Obsługuje większość popularnych typów plików, w tym DJVU, PDF, XPS, fb2, CBR i CBZ (komiksów), a także zwykłe pliki EPUB, RTF, MOBI i AWZ3. Dla osób śledzących, to większość formatów, z których korzystasz na co dzień. Interfejs użytkownika jest prosty, ale skuteczny. Dodatkowo zapewnia obsługę słownika, podświetlanie tekstu, adnotacje z wolnej ręki i inne. Istnieje również wybór wtyczek, które dodają dodatkowe funkcje. To wszystko za darmo, bez reklam.